V petek in soboto (24. in 25. 2. 2023) so na naši šoli potekale intenzivne pevske vaje mladinskega pevskega zbora.

Pripravljali smo se na Revijo pevskih zborov, ki bo 23. 3. 2023, v Avditoriju Portorož in ostale nastope, ki nas čakajo v prihodnjih mesecih.

Vaje so bile zelo produktivne, saj smo se ogromno naučili, pevci pa so med seboj navezali nove stike in se družili. Prosti čas smo zapolnili s praznovanjem rojstnega dne, večernim kinom, jutranjo telovadbo, raznimi igrami, predvsem pa smo veliko in zeeeelooooo dobro jedli 😊. Zelo smo veseli, da smo koooončnoooo lahko prespali na šoli.

Hvala učiteljici Mateji Grižon in korepetitorki Sari Steinbacher, ki sta nam pomagali z veliko dobre volje in potrpežljivosti. Zahvaljujemo se ravnateljici, učiteljici Loreni, kuharju Dragu, ki nam je kuhal z velikim nasmehom tudi v soboto, in ostalemu tehničnemu osebju.

Res nam je bilo pojoče lepo.