Spoštovani starši!

Do začetka šolskega leta nas loči le še nekaj dni. Zaposleni v šoli se trudimo zagotoviti varno, spodbudno in zdravo učno okolje za vse učence. Z vašo pomočjo in sodelovanjem  nam bo uspelo. V nadaljevanju vas seznanjamo s potekom prvega šolskega dne.

I.

V četrtek, 1. 9. 2022, prične pouk ob 8.20. Ob 8.10 bodo učitelji učence pričakali v atriju šole, na podružnici pa na dvorišču šole. Vsi učenci na matični šoli vstopajo na vhodih v atriju šole, ločeno razredna stopnja za učence od 1. do 5. razreda in predmetna stopnja za učence od 6. do 9. razreda. Učenci naj se ne zadržujejo ob cesti v šolo oz. na dvorišču šole. Na začetek pouka naj počakajo v atriju šole, kjer ni prometa. Na podružnici Portorož vsi učenci vstopajo na glavnem vhodu v šolo.

II.

Učenci s seboj prinesejo šolske torbe (ta dan bomo delili učbenike), copate, pisala in beležko. Pouk se bo končal za učence 1. triade ob 12.05; za učence 2. in 3. triade pa ob 12.55.

Jutranje varstvo pričnemo izvajati v petek, 2. 9. 2022.

Podaljšano bivanje za učence od 1. do 5. razreda bo potekalo vsak dan do 16.30.

III.

Vabilo na roditeljski sestanek, ki bo v ponedeljek, 5. 9., oz. v torek, 6. 9., boste prejeli po elektronki pošti.

IV.

Vsi učenci, ki so naročeni na šolsko prehrano, bodo prejeli malico in kosilo. Prijavo na prehrano lahko še uredite oz. preverite pred pričetkom pouka v tajništvu šole ali preko eAsistenta.

O vseh zdravniško potrjenih posebnostih glede prehrane vašega otroka nas seznanite še pred pričetkom pouka preko šolske svetovalne službe.

Malica bo v tem šolskem letu za vse učence, razen prvošolce, potekala po drugi šolski uri.

Učenci, ki niso naročeni na šolsko malico, le-to prinesejo s seboj.

Za učence od 1. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

V.

Vsa obvestila in spremembe glede poteka dela v šoli zaradi upoštevanja priporočil higienskih in organizacijskih ukrepov za preprečevanje širjenja SARS-CoV-2 so vam na voljo na šolski spletni strani pod rubriko Covid.

VI.

Informacije o razrednikih:

• 1. A: Senja Rojc Križman
  • 1. B: Katja Sidar
  • 2. A: Vika Kuštrin Pocrnić
  • 2. B: Svetlana Bogatinov
  • 3. A: Katarin Petrič
  • 3. B: Ingrid Ješelnik
  • 4. A: Milva Kocjančič
  • 4. B: Tanja Sambolec
  • 5. A: Barbara Hvalič
  • 5. B: Zlata Milič
  • 6. A: Josephine Mair
  • 6. B: Dunja Žugelj
  • 7. A: Nadja Janko
  • 8. A: Uroš Pavlin
  • 8. B: Nina Šegš
  • 9. B: Zorica Matović

Z željo po sodelovanju in zaupanju vas lepo pozdravljamo,

vsem učencem pa v novem šolskem letu želimo obilo poguma, radovednosti in veselja.

Ravnateljica Barbara Sotošek Mrovlje