1. a, Piran

1. b, Portorož

V sredo, 1. septembra, smo medse sprejeli 32 nadobudnih prvošolk in prvošolcev.
Iskreno dobrodošlico smo jim pripravile učenke in učiteljice, ki so najmlajšim, preko kulturnega programa, predstavile nekaj čudovitih utrinkov iz življenja, ki nas obdaja. Na novi življenjski poti so jih pozdravili še ravnateljica šole, šolska svetovalna delavka in piranski župan. Učitelj računalnikar je poskrbel, da bodo lepi spomini ostali tudi na fotografijah, naše kuharice in čistilke pa so uredile, da je bilo ob zaključni pogostitvi vse tako kot je treba.
Veselimo se naše skupne poti. Naj bo polna raziskovanj, radovednosti, prijateljstva in medsebojnega spoštovanja, lepih besed, drznih ustvarjalnih idej ter spodbudnih misli. Predvsem pa nepozabnih dejanj.
Naj vas vedno in povsod spremljajo besede iz knjige Zgodba o barčici: »Tedaj so ugotovili, da jim je morje pomagalo le zato, ker so dokazali, da zmorejo resnično prijateljstvo«.
In naj bo šolski šopek vedno v vaših mislih: ena oljčna vejica za mir, lovorjeva za zmage in seveda rožmarin za spomin.

Ostale fotografije poiščite v galeriji.

Srečno!

Kolektiv OŠ Cirila Kosmača Piran