Zaposleni

Razredna stopnja (1. – 5. razred)
Vika Kuštrin Pocrnić razredna učiteljica, 1. a
Svetlana Bogatinov razredna učiteljica, 1. b; vodja šolske prehrane
Senja Rojc Križman razredna učiteljica, 2. a
Ingrid Ješelnik razredna učiteljica, 2. b
Katarina Petrič razredna učiteljica, 3. a
Aleksandra Murtić razredna učiteljica, 3. b
Tanja Sambolec razredna učiteljica, 4. a; matematika 6. a, IP retorika
Milva Kocjančič razredna učiteljica, 4. b
Asta Vrkič razredna učiteljica, 5. a
Zlata Milič razredna učiteljica, 5. b
Tarita Sirk podaljšano bivanje, druga učiteljica v 1. b razredu
Lorena Lovrečič podaljšano bivanje; organizator obšolskih dejavnosti
Nina Šegš italijanščina razredna in predmetna stopnja; podaljšano bivanje
Karmen Mozetič italijanščina razredna stopnja; podaljšano bivanje
Mojca Švonja podaljšano bivanje
Alenka Gnezda podaljšano bivanje
Sonja Stanič dopolnilni in dodatni pouk 1. – 5. razred
Nina Podgornik angleščina 1. – 5. razred
Predmetna stopnja (6. – 9. razred)
Nadja Janko razrednik 6. a; likovna umetnost, NIP tehnika, likovno snovanje I, II, III
Josephine Mair slovenščina 6. razred; podaljšano bivanje
Dejvid Balek razrednik 7. a; zgodovina, domovinska in državljanska kultura in etika; podaljšano bivanje
Andreja Fabbro razrednik 7. b; geografija; podaljšano bivanje
Zorica Matović razrednik 8. a; slovenščina
Dunja Žugelj razrednik 9. a; šport, šport za sprostitev, nogomet
Nataša Kozlovič Lakoseljac razrednik 9. b; angleščina
Mojka Mehora Lavrič šport, športne urice v 1. r., NIP umetnost, IP šport za zdravje; knjižničarka
Valter Janko tehnika in tehnologija, obdelava gradiv – les
Smiljana Steinbacher glasbena umetnost, IP glasbeni projekt; pevski zbori
Izabel Jurman/Urška Žvab kemija, naravoslovje, biologija, gospodinjstvo, IP poskusi v kemiji
Lucija Uršič matematika, fizika
Dejan Bogdanov NIP računalništvo, multimedija, računalniška omrežja; računalnikar – org. informacijske dejavnosti
Zunanji izvajalci DSP
Danijela Feher DSP
Tamara Milanković DSP
Jara Košuta DSP
Mojca Školaris DSP
Miro Vičič DSP
Upravno-tehnični delavci
Barbara Sotošek Mrovlje ravnateljica
Snežana Gustinčič pomočnica ravnateljice, šolska knjižnica
Vesna Prunk šolska svetovalna služba
Adrijana Božič tajništvo
Mateja Poropat računovodstvo
Milena Zudič šolska kuhinja
Ružica Glasnović šolska kuhinja, čistilka
Drago Gržinič šolska kuhinja
Ljiljana Grbac šolska kuhinja, čistilka
Ingrid Jelen čistilka
Slavojka Jović čistilka
Tanja Lenarčič čistilka
Jadranka Petrović čistilka
Zorica Remištar čistilka
Meri Mavsar čistilka
Ružica Čehić Vulić čistilka
Stane Uršič hišnik

 

 

(Visited 1.934 times, 4 visits today)
Dostopnost