Šola v naravi

Tudi v tem šolskem letu bomo organizirali del pouka v obliki izkustvenega učenja iz življenja za življenje, kar predstavlja eno najzahtevnejših organiziranih oblik vzgojno-izobraževalnega programa osnovne šole. Dolgoletne izkušnje so nam pokazale, da nam tovrstna oblika vzgojno-izobraževalnega dela z učenci omogoča nepozabne oblike druženja in poučevanja, kar motivacijsko in socializacijsko pozitivno vpliva na učence. Namen tako organiziranega vzgojno-izobraževalnega dela šole je tudi spodbujanje samostojnega in zdravega načina življenja in učenja različnih športov ter ozaveščanje pomena zdravega preživljanja prostega časa.

• Zimsko šolo v naravi bomo organizirali za učence 5. a, 5. b in 6. a razreda (Kranjska Gora; 31. 1. – 4. 2. 2022)