Skoči na glavno vsebino

Učenci so likovno ustvarjali, tudi ko je potekala šola na daljavo. Te izdelke smo v šoli zbrali in jih dali na razstavo. Razstava z naslovom »Umetnost učencev v lockdownu« bo na ogled od četrtka, 18.3. do petka 16. 4. 2021 v Galeriji Hermana Pečariča v Piranu. Razstavljena bodo dela učencev naše šole in drugih primorskih osnovnih šol. Učenci so ustvarjali po navodilih učiteljev, pa tudi sami iz veselja do ustvarjanja. Število likovnih del je bilo omejeno na 20 za vsako šolo. Veselimo se, da so razstavljena dela izdelana v raznolikih tehnikah in različnih motivov. Prav tako želimo širiti pozitivno informacijo, da so naši učenci željni in ustvarjalni, samostojni in uspešni, ne glede na situacijo in pogoje dela v katerih se znajdejo!

mentorica Nadja Janko

(Visited 210 times, 1 visits today)
Dostopnost